PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI VEYA JEL TIRNAK UYGULAMASI NEDİR VE NASIL YAPILIR

1-Jel Protez tırnak  (Jel tırnak) yapımı

2-akrilik protez tırnak yapımı 

3-Protez tırnak uygulama sırası

Ellerinizin güzel görünmesine özen gösteriyor, fakat tırnaklarınızı uzatamıyor musunuz? Tırnaklarınızın sürekli kırılmasından, kat kat ayrılmasından bıktınız mı? Yada tırnaklarınızı mı yiyorsunuz? Yanıtınız evet ise; çözüm PROTEZ TIRNAK.

Protez tırnakların görünümü, doğal tırnaklardan ayırt edilemez. Onu doğal tırnaktan ayırabilmenizde ki tek özellik; mükemmel görüntüsüdür. Protez tırnaklarınızı dilerseniz ojeyle,dilerseniz parlak cilalı,kalıcı oje ile  doğal görünümünde kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve estetik olan bu görünüm ellerinizin güzelliğini mükemmelleştirecektir.
Protez tırnağın kullanımı ,doğal tırnağın kullanımından ayrı değildir. Günlük yaşamınızda ki tüm aktiviteleri sorunsuz uygulama şansına sahipsiniz. Kendi doğal tırnaklarınız gibi kullanabilirsiniz. Protez tırnaklar sudan etkilenmez, renk atmaz, şeffaftır, sağlamdır. Protez tırnaklar, doğal tırnaklardan 80 kat daha dayanıklıdır. Protez tırnaklar, günlük yaşantınızda size kullanım kolaylığı sağlar. Protez tırnaklarla oje veya cila yenileme derdi tamamen ortadan kalkar, tırnaklarınız sürekli bakımlı ve temiz görünür. Sürekli oje ile kullansanız dahi, alttaki parlak ve mükemmel görünüm kaybolmaz.protez tırnak süslemeleri ile tırnağınızı süsleye bilir istediğiniz protez tırnak modelini uygulata bilirsiniz.
ve sonuçta... Kudamm; ellerinizin mükemmel görünmesi için yeni ve sağlıklı bir şans veriyor,kullanın...
 
 Jel  Tırnak ve Protez Tırnağın Yapım Aşamaları:
 
Öncelikle tırnağın genel temizliği yapılır.Et fazlalıkları ve ölü deriler tırnak dibinden temizlenir..
  

Ana tırnağa zarar verilmeden çok ince törpü ile tırnak üst tabakası çok narin bir şekilde törpülenir.Bu işlem tırnak tabakasının üzerindeki yağ tabakasının ve pürüzlerin giderilmesini sağlar.
 

Bu aşamada tırnak yapınıza uygun uzatma destekleri seçilerek tırnağınızın uç kısmına yerleştirilerek yapıştırılır.
 
 
Uzatma destekleri sizin isteğiniz doğrultusunda kısaltılır.Bu da size,kendi tercihleriniz doğrultusunda tırnak boyu seçmenize imkan sağlar.
 

Tırnak destekleri kısaltıldıktan sonra törpü ile ana tırnak seviyesine getirilir.
 
 
Uzatma destekleri  ve ana tırnağınız ultra viole ışın ile sertleşen jel ile kaplanır.
 

Kaplanan jel,ultra viole ışın ile sertleştirilir.
 

Sertleşen jelin üzeri temizleme ürünleri ile silinir.
 

 
Sonuçta sudan etkilenmeyen,sürekli bakımlı ve parlak görünen ,transparan,dayanıklı,mükemmel tırnaklar ortaya çıkar.


Protez tırnak çıkarma veya jel tırnak çıkarma mutlaka bir profosyenel tarafından çıkarılması önerilir.
Aksi taktirde evde kendiniz protez tırnak  çıkartma işlemini gerçekleştirirseniz tırnaklarınıza zarar ver bilirsiniz.Protez tırnak nasıl çıkartılır diye sorucak olursanız. Protez tırnak çıkartma sıvısı diye birşey yoktur özel törpüler ile törpülenerek yapılacak bir işlemdir.
 
NOT:Akrilik sistemde Yapım aşamaları aynı sadece tek farkı  malzeme ve hava ile kurur.
 

PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI VİDEO PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI İZLE

 


İlgili Bağlantılar: Protez tırnak Eğitim Antalya jel Tırnak Eğitim Antalya Tırnak Yeme Alışkanlığı Protez Tırnak Ürünleri Protez Tirnak Seti Protez Tırnak Malzemeleri Protez Tırnak Süsleri Protez Tırnak Modelleri İpek Kirpik Set Protez Tırnak Uygulaması Jel Tırnak Uygulaması Antalya